Uudis | Nissan avalikustas uue X-Traili hinnakirja

Nissan avalikustas täna uue X-Traili hinnad. Auto on saadaval kolmes erinevas varustusastmes, baasmudeliks saab esiveoline X-Trail Visia, hinnaga 22 990 eurot.

Nelikveoliste hinnad algavad 27 180 eurost, tegemist on manuaalkäigukastiga Acenta varustuses autoga. Xtronic variaatoriga automaaatkäigukast on saadaval vaid esiveolisel mudelil.

Mootorivalikus on vaid üks versioon: 1,6-liitrine turbodiisel, võimsusega 130 hj, pöördemomenti on tal 320 Nm. Tegemist on igati jõulise ja säästliku jõuallikaga, mis esiveolise käsikastiga versiooni puhul suudab keskmiselt hakkama saada 4,9 liitriga 100 km kohta.

Kui võrrelda uue X-Traili hinnakirja peamiste konkurentide, Honda CR-V ja Toyota RAV4-ga, on tema baashind üsnagi konkurentsivõimeline. Näiteks on ta sarnase jõuallika ja käigukastiga esiveolisest Honda CR-V-st pisut üle 1000 euro soodsam (CR-V bensiinimootoriga variandi baashind on 20 900 €).

Odavaima (2-liitrise) diiselmootoriga Toyota RAV4 baashind on küll veidi kõrgem, 23 720 eurot, kuid arvestada tuleb tõsiasja, et RAV4 on saadaval ainult nelikveolisena. Ehk kui võrrelda nelikveolisi diisleid, on siin kaalukauss RAV4 poolel. Bensiinimootoriga RAV4 baashind on üsna samal tasemel uue X-Traili baashinnaga (22 520 €). 

Baasvarustuse osas pole uuel X-Trailil aga miskit häbeneda. „Võtmed kätte“ hinna sees on LED-päevasõidutuled, konditsioneer, püsikiirusehoidja, elektriliselt juhitavad aknad ja peeglid, bluetooth ühendus, 5-tolline infoekraan ja ohtralt erinevaid juhiabisüsteeme.

Acenta varustusega lisandub juba parkimisandurid, vihmasensorid, automaatselt lülituvad esituled jms. Eestis müügile jõuab uus X-Trail septembris.

 

 

 

 

 

Allikas: whatcar

 

 

Märksõnad: nissan, x-trail, maastur

Kommenteerimine on ainult registreeritud kasutajatele!